- Umowa zawartaCzęść 21Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty9985 zł
- Umowa zawartaCzęść 22Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty8190 zł
- Umowa zawartaCzęść 23Astrazeneca Kft.· BudapesztCena wybranej oferty1 216 867 zł
- Umowa zawartaCzęść 24Amgen Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty128 361 zł
- Umowa zawartaCzęść 25Komtur Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty116 078 zł
- Umowa zawartaCzęść 26Astellas Pharma Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty56 481 zł
- Umowa zawartaCzęść 27Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty82 071 zł
- Umowa zawartaCzęść 28Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty147 707 zł
- Umowa zawartaCzęść 29Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty97 760 zł
- Umowa zawartaCzęść 30Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty158 933 zł
- Umowa zawartaCzęść 31Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty598 387 zł
- Umowa zawartaCzęść 32Farmacol Logistyka Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty30 994 zł
Dostawa środków przeciwnowotworowych, produktów leczniczych dla organów zmysłów, środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego, produktów leczniczych dla krwi oraz organów krwiotwórczych, środków rozluźniających mięśnie, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, w podziale na 56 części. Znak sprawy: ZP.26.76.2025.KCH
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków przeciwnowotworowych, produktów leczniczych dla organów zmysłów, środków…”, wybierając 7 wykonawców. Łączna wartość ofert: 2 651 813 zł.
- Łączna wartość ofert
- 2 651 813 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1571, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Wynik: wybrano wykonawców
08 stycznia 2026
6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
08 stycznia 2026
7 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
08 stycznia 2026
7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 stycznia 2026
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 stycznia 2026
9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 7 wykonawców: Asclepios S.A. (Wrocław), Urtica Sp. z o.o. (Wrocław), Astrazeneca Kft. (Budapeszt), Amgen Sp. z o. o. (Warszawa), Komtur Polska Sp. z o.o. (Warszawa) oraz 2 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 651 813,38 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej |
| Miejscowość | Biała Podlaska |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa środków przeciwnowotworowych, produktów leczniczych dla organów zmysłów, środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego, produktów leczniczych dla krwi oraz organów krwiotwórczych, środków rozluźniających mięśnie, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, w podziale na 56 części. Znak sprawy: ZP.26.76.2025.KCH |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe |
| Dodatkowe kody CPV | 33662000-8 - Produkty lecznicze dla organów zmysłów; 33651400-2 - Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego; 33621000-9 - Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych; 33632200-1 - Środki rozluźniające mięśnie; 33622000-6 - Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Informacje dodatkowe
- 1.Dot. części 46: Zgoda Ministra Zdrowia na czasowe dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego, o którym mowa w rozdz. III ust.7 SWZ (o ile dotyczy)
- 2.W przypadku, gdy wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku: - 1)warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej wskazany w ust. 1 pkt 2 jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje dostawy, do których realizacji te uprawnienia są wymagane;
- 2)w przypadku, o którym mowa w pkt.1 wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni wykonawcy.
- 3)wykonawcy są zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: - 1.Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej z siedzibą 21-500 Biała Podlaska ul. Terebelska 57-65, e-mail: sekretariat@szpitalbp.pl
- 2.W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, adres e-mail: iod@szpitalbp.pl
- 3.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego - sprawa znak: ZP.26.76.2025.KCH.
- 4.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o ustawę z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz.1320 ), dalej „ustawa Pzp”;
- 5.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie ustawą Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
- 6.Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
- 7.W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
- 8.Posiada Pani/Pan: na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; na podstawie art.16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych; na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO; prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
- 9.nie przysługuje Pani/Panu: w związku z art.17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
- 10.Ponadto Zamawiający zgodnie z ustawą Pzp informuje, że: 10.1 W przypadku gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1–3 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. - 10.2 Wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych
osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu. - 10.3 W przypadku gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1–3 rozporządzenia 2016/679, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających w szczególności na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia.
Zamawiający informuje, że: - 1)skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art.16 RODO, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą.
- 2)zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych
osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.
DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ
1. Wraz z ofertą wykonawca składa również: - 1)uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ;
- 2)uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
- 3)oświadczenie wskazane w Rozdz. V ust. 5 pkt 2) SWZ (o ile dotyczy).
2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: - 1)odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (oryginał);
- 2)jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy;
- 3)pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy;
- 4)w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna – oryginał dokumentu wadialnego (gwarancji lub poręczenia) – o ile dotyczy.
- 5)Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą.
Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →