- Umowa zawartaCzęść 2Integrit· WrocławCena wybranej oferty87 192 zł
- UnieważnionaCzęść 1
- UnieważnionaCzęść 3
„Dostawa laptopów, komputerów, stacji dokujących, myszy bezprzewodowych, plecaków na laptopy, oprogramowania Microsoft Office 365 oraz Microsoft SharePoint wraz z udzieleniem licencji na korzystanie oprogramowania, w ramach inwestycji finansowanej ze środków publicznych pod nazwą „Zakup, dostawa sprzętu i oprogramowania” dla centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa laptopów, komputerów, stacji dokujących, myszy bezprzewodowych, plecaków na…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 87 192 zł.
- Łączna wartość ofert
- 87 192 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=487, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 września 2025
Termin ofert: 30 października 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
25 września 2025
Zmienia wersję 606428-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
31 grudnia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie |
| Miejscowość | Lublin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Dostawa laptopów, komputerów, stacji dokujących, myszy bezprzewodowych, plecaków na laptopy, oprogramowania Microsoft Office 365 oraz Microsoft SharePoint wraz z udzieleniem licencji na korzystanie oprogramowania, w ramach inwestycji finansowanej ze środków publicznych pod nazwą „Zakup, dostawa sprzętu i oprogramowania” dla centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych |
| Główny Kod CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy |
| Część nr LOT-0001 | zadanie 1 |
| Część nr LOT-0002 | zadanie 2 |
| Część nr LOT-0003 | zadanie 3 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.