- Umowa zawartaCzęść 16InPharm Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty20 250 zł
- Umowa zawartaCzęść 17Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty5058 zł
- Umowa zawartaCzęść 18Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty129 792 zł
- Umowa zawartaCzęść 19Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty48 050 zł
- Umowa zawartaCzęść 20Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty578 944 zł
- Umowa zawartaCzęść 21Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty737 100 zł
- Umowa zawartaCzęść 22Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty17 818 zł
- Umowa zawartaCzęść 23Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty28 002 zł
- Umowa zawartaCzęść 24Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty17 332 zł
- Umowa zawartaCzęść 25Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2320 zł
- UnieważnionaCzęść 26
- Umowa zawartaCzęść 27Fresenius Medical Care Polska SA· PoznańCena wybranej oferty216 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 28Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty204 600 zł
- Umowa zawartaCzęść 29Medicus Sp. z o.o. Sp.k.a.· TychyCena wybranej oferty59 712 zł
- UnieważnionaCzęść 30
Dostawa różnych produktów leczniczych, kremów lub płynów parafarmaceutycznych, środków znieczulających, środków przeciwbólowych, środków antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, produktów leczniczych dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, roztworów do dializ, produktów farmaceutycznych, hemostatyków wchłanialnych oraz opatrunków przylepnych dla SPWSZ w Szczecinie.
Zamawiający Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa różnych produktów leczniczych, kremów lub płynów parafarmaceutycznych, środków…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 064 978 zł.
- Łączna wartość ofert
- 2 064 978 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=926, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 września 2025
Termin ofert: 10 października 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 grudnia 2025
7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
31 grudnia 2025
8 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie |
| Miejscowość | Szczecin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa różnych produktów leczniczych, kremów lub płynów parafarmaceutycznych, środków znieczulających, środków przeciwbólowych, środków antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, produktów leczniczych dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, roztworów do dializ, produktów farmaceutycznych, hemostatyków wchłanialnych oraz opatrunków przylepnych dla SPWSZ w Szczecinie. |
| Główny Kod CPV | 33690000-3 - Różne produkty lecznicze |
| Część nr LOT-0016 | Zadanie nr 16. – Środki znieczulające |
| Część nr LOT-0017 | Zadanie nr 17. – Środki przeciwbólowe |
| Część nr LOT-0018 | Zadanie nr 18. – Środki przeciwbólowe |
| Część nr LOT-0019 | Zadanie nr 19. – Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego |
| Część nr LOT-0020 | Zadanie nr 20. – Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego |
| Część nr LOT-0021 | Zadanie nr 21. – Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego |
| Część nr LOT-0022 | Zadanie nr 22. – Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego |
| Część nr LOT-0023 | Zadanie nr 23. – Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego |
| Część nr LOT-0024 | Zadanie nr 24. – Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego |
| Część nr LOT-0025 | Zadanie nr 25. – Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego |
| Część nr LOT-0026 | Zadanie nr 26. – Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia |
| Część nr LOT-0027 | Zadanie nr 27. – Roztwory do dializ |
| Część nr LOT-0028 | Zadanie nr 28. – Produkty farmaceutyczne |
| Część nr LOT-0029 | Zadanie nr 29. – Hemostatyki wchłanialne |
| Część nr LOT-0030 | Zadanie nr 30. – Opatrunki przylepne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
3. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych w postaci następujących dokumentów:
- Dotyczy zadań: 7, 11-14, 27. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany produkt stanowił produkt leczniczy lub wyrób medyczny zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (w przypadku wyrobu medycznego wymaga załączenia dowodu zgłoszenia (Formularz dla podmiotów oraz Wykaz wyrobów objętych powiadomieniem) do wymienionego Urzędu),
- Dotyczy zadań: 7, 11-14, 27-30. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (katalogi lub foldery, strony katalogowe, ulotki informacyjne, karty charakterystyki), sporządzone w języku polskim, ze wskazaniem w nich oferowanego asortymentu, podając numer zadania i pozycji w zadaniu.
Wykonawca składa przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku innym niż polski należy złożyć wraz z ich tłumaczeniem na język polski ze wskazaniem w nich oferowanego asortymentu, podając numer zadania i pozycji w zadaniu.
W przypadku niezłożenia przedmiotowych środków dowodowych lub złożenia niekompletnych przedmiotowych środków dowodowych, Zamawiający jednokrotnie wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym przez siebie terminie.
W przypadku niezłożenia wymaganych przedmiotowych środków dowodowych lub złożenia niekompletnych lub błędnych przedmiotowych środków dowodowych w odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego, o którym mowa w SWZ - oferta Wykonawcy podlegać będzie odrzuceniu.
4. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w terminie nie krótszym niż 3 dni aktualnego na dzień złożenia oświadczenia Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnieniu warunków udziału w postępowaniu na formularz JEDZ oraz na załączniku nr 7 5.W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust.1 PZP, art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 8,10 PZP oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014oraz art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego 6. W celu potw. braku podstaw do wykluczenia, Zam. przed udzieleniem zamówienia, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni, terminie aktualnych na dzień złożenia : a)informacji z KRK w zakresie:(a) art.108 ust.1pkt 1 i 2 PZP,(b) art.108 ust. 1 pkt4 PZP b)oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108ust.1 pkt 5 PZP c)zaświadczenia właściwego naczelnika US potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) PZP, d)zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej ZUS lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej KRUS albo innego dokumentu potw., że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, w zakresie art.109ust. 1pkt1PZP, e)odpis lub informacje z KRS lub z CEIDG, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) PZP, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, f)oświad. wykonawcy o aktualności informacji zawartych w ośw., o którym mowa w art.125ust 1PZP złożonym na formularzu JEDZ g) dotyczy zadania nr 1-27: aktualnego zezwolenia na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej, o którym mowa w art. 74 ust. 1 i n. ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2024 r., poz. 686), wydanego przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego. 7. Szczególne uregulowania dot. dokumentów składanych przez Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium RP określa pkt 9.5-9.8 SWZ. Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.