Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →USŁUGA UTRZYMANIA PORZĄDKU I CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W OŚWIĘCIMIU
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu (Oświęcim, Małopolskie) prowadził postępowanie „USŁUGA UTRZYMANIA PORZĄDKU I CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W…”. Termin składania ofert minął 13 lutego 2026, 09:00. Wadium: 90 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 553 000 zł
- Wadium
- 90 000 zł
- Termin składania ofert
- 13 lutego 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1168, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 grudnia 2025
Termin ofert: 13 lutego 2026 09:00 - Sprostowanie
09 lutego 2026
Nowy termin: 20 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 867298-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lutego 2026
Nowy termin: 25 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 91793-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 kwietnia 2026
2 oferty1 wykonawcaZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaZmienia wersję 231641-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu oraz czynności pomocnicze przy obsłudze pacjenta i transport odpadów.
- 2
ZakresWymagane jest spełnienie warunków opisanych w OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (Załącznik nr 1 do SWZ).
- 3
RyzykoWysokość wadium wynosi 90 000 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu |
| Miejscowość | Oświęcim |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | USŁUGA UTRZYMANIA PORZĄDKU I CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W OŚWIĘCIMIU |
| Główny Kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| Część nr LOT-0001 | Usługa utrzymania porządku i czystości w pomieszczeniach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 90000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.