Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej zlokalizowanej w Jagatowie przy ul. Żurawiej dz. 154/20 obręb Jagatowo gmina Pruszcz Gdański” Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej zlokalizowanej w Jagatowie przy ul. Żurawiej dz. 154/20
Zamawiający EKSPLOATATOR Sp. z o. o. (Straszyn, Pomorskie) prowadził postępowanie „Wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. Budowa budynku…”. Termin składania ofert minął 18 marca 2024, 14:00. Wadium: 1 000 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 1 000 000 zł
- Termin składania ofert
- 18 marca 2024, 14:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 lutego 2024
Termin ofert: 18 marca 2024 14:00 - Sprostowanie
08 marca 2024
Nowy termin: 25 marca 2024 14:00Zmienia wersję 86576-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 marca 2024
Zmienia wersję 143800-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 marca 2024
Nowy termin: 29 marca 2024 14:00Zmienia wersję 148748-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 lipca 2024
8 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | EKSPLOATATOR Sp. z o. o. |
| Miejscowość | Straszyn |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej zlokalizowanej w Jagatowie przy ul. Żurawiej dz. 154/20 obręb Jagatowo gmina Pruszcz Gdański” Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej zlokalizowanej w Jagatowie przy ul. Żurawiej dz. 154/20 |
| Główny Kod CPV | 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem |
| Część nr LOT-0001 | Wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej zlokalizowanej w Jagatowie przy ul. Żurawiej dz. 154/20 obręb Jagatowo gmina Pruszcz Gdański” |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1e+06 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Termin wykonania zamówienia podstawowego | 18.08.2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji: 10 miesięcy liczonych od dnia przekazania Wykonawcy oświadczenia, dotyczącego realizacji zamówienia objętego prawem opcji. Terminy pośrednie zostały określone we wzorze umowy ¬ części II SWZ. 2. Wysokość zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% całkowitej ceny brutto podanej w ofercie, w tym w wysokościach odpowiednio: 5% ceny brutto za wykonanie I Etapu - zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz 5% ceny brutto za wykonanie II Etapu - zamówienia objętego prawem opcji. 3. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z uwzględnieniem wymogów dotyczących formy, ustanowionych w ustawie Pzp i SWZ), za pośrednictwem platformy zakupowej:https://platformazakupowa.pl/pn/eksploatator/proceedings 4. Forma, sposób oraz termin złożenia JEDZ oraz podmiotowych środków dowodowych zostały szczegółowo określone w SWZ. 5. Wymagania co do zawartości oferty, jej formy oraz sposobu jej przekazania są określone w SWZ. 6. Wymagane wadium: 1 000 000 PLN. 7. Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT) podana w ogłoszeniu obejmuje łącznie wartość zamówienia podstawowego (I Etap zamówienia) oraz zamówień podobnych i prawa opcji. Wartość zamówienia podstawowego (I Etap zamówienia) wynosi: 36 419 140,17 PLN bez VAT. 8. W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia zamawiający wymaga złożenia: 1) JEDZ, 2) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 2 do Części I SWZ, 5) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem; W przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat - dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności; 6) zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne - dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności, 7) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; W przypadku gdy odpis jest dostępny bezpłatnie w publicznej bazie danych zamawiający nie wymaga złożenia odpisu. 8) Zamawiający wskazuje, że w celu weryfikacji, czy wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego i rozporządzenia (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) lub nie korzysta z podwykonawstwa, dostawców lub podmiotów trzecich na których zdolności polega się a przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia, może skorzystać z informacji pochodzących z innych źródeł niż JEDZ lub oświadczenie zawarte w ofercie wykonawcy. określone są dokumentach zamówienia, w tym dotyczące terminów płatności Data początkowa określona w miejscu niniejszego ogłoszenia „Szacowany okres obowiązywania” oznacza szacunkowy termin zawarcia umowy. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →