„Budowa Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji” w Kruszynie
Zamawiający Powiat Włocławski (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „„Budowa Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji” w Kruszynie”. Termin składania ofert minął 20 lutego 2026, 11:00. Wadium: 1 000 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 809 826 zł
- Wadium
- 1 000 000 zł
- Termin składania ofert
- 20 lutego 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4119, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 grudnia 2025
Termin ofert: 23 stycznia 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 grudnia 2025
Nowy termin: 23 stycznia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 stycznia 2026
Nowy termin: 29 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 865481-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 stycznia 2026
Nowy termin: 30 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 48506-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 stycznia 2026
Nowy termin: 13 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 58650-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
13 lutego 2026
Nowy termin: 20 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 70701-2026
- Wynik postępowania
23 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
30 czerwca 2026
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 30 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji” w Kruszynie.
- 4
RyzykoWadium: 1 000 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Urząd Zamówień Publicznych |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Budowa Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji” w Kruszynie |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi |
| Dodatkowe kody CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane; 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę; 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe; 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 45212000; 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych; 45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich; 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych; 45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45450000; 71000000; 73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 15. Wymagania dotyczące wadium. 15.1. Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: 1.000.000,00 zł, (słownie: jeden milion złotych i 00/100). 15.2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert tj. do dnia 20 lutego 2026 r., do godz. 11:00 i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 pzp. 15.3. Przedłużenie terminu związania ofertą jest dopuszczalne tylko z jednoczesnym przedłużeniem okresu ważności wadium albo, jeżeli nie jest to możliwe, z wniesieniem nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą. 15.4. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2025 r., poz. 98, ze zm.). 15.5. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego prowadzony przez BNP PARIBAS Nr: 40 1600 1462 1746 9555 6000 0010 z dopiskiem „Wadium - „Budowa Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji” w Kruszynie”. 15.6. Wadium wniesione w pieniądzu Zamawiający przechowuje na rachunku bankowym. 15.7. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w pkt 15.4 ppkt 2-4, Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. 15.8. Okoliczności i zasady zwrotu wadium, jego przepadku oraz zasady jego zaliczenia na poczet zabezpieczenia należytego wykonania umowy określa pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-02-20 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).