Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Radymno w okresie 01.02.2026 - 31.12.2027
Zamawiający Gmina Radymno (Radymno, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z…”. Termin składania ofert minął 7 stycznia 2026, 11:00. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 860 972 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 7 stycznia 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=812, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 grudnia 2025
Termin ofert: 7 stycznia 2026 11:00 - Sprostowanie
26 grudnia 2025
Zmienia wersję 862815-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 stycznia 2026
Nowy termin: 12 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 863851-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Radymno |
| Miejscowość | Radymno |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Radymno w okresie 01.02.2026 - 31.12.2027 |
| Główny Kod CPV | 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów |
| Część nr LOT-0001 | Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Radymno w okresie 01.02.2026 - 31.12.2027 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 20000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.