Zakup i dostawa aparatury medycznej (videokolposkop, elastograf) na potrzeby różnych jednostek organizacyjnych
Zamawiający Uniwesytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa aparatury medycznej (videokolposkop, elastograf) na potrzeby różnych…”. Termin składania ofert minął 30 grudnia 2025, 11:00.
- Termin składania ofert
- 30 grudnia 2025, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 938 100 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 października 2025
Termin ofert: 8 grudnia 2025 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 grudnia 2025
Nowy termin: 16 grudnia 2025 11:00Zmienia wersję 723362-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 grudnia 2025
Nowy termin: 19 grudnia 2025 11:00Zmienia wersję 813273-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
19 grudnia 2025
Nowy termin: 30 grudnia 2025 11:00Zmienia wersję 825433-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
13 lutego 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury medycznej: videokolposkopu (1 szt.) i elastografu (1 szt.) zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
- 2
ZakresSzczegółowe wymagania dotyczące specyfikacji technicznej urządzeń znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi integralną część dokumentacji przetargowej.
- 3
ZakresZamówienie podzielone jest na 2 pakiety: videokolposkop (pakiet nr 1) i elastograf (pakiet nr 2).
- 4
ZakresZamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania, jeśli nie otrzyma środków na sfinansowanie zamówienia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu |
| Miejscowość | Poznań |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup i dostawa aparatury medycznej (videokolposkop, elastograf) na potrzeby różnych jednostek organizacyjnych |
| Główny Kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet nr 1 |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet nr 2 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.