Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →- Umowa zawartaCzęść 1Usługi Leśne Marek Goszcz· Aleksandrów
- Umowa zawartaCzęść 3Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jakub Bodych· Bolimów
- Umowa zawartaCzęść 2Usługi Leśne "GRAB" Bogusław Seferyński· Radziwiłłów
- UnieważnionaCzęść 4
"Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skierniewice w roku 2026"
Zamawiający Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skierniewice (Skierniewice, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skierniewice w roku…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=127, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 listopada 2025
Termin ofert: 18 listopada 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 grudnia 2025
12 wykonawców - Zmiana umowy
29 lipca 2026
Zmienia wersję 846831-2025
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skierniewice |
| Miejscowość | Skierniewice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | "Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skierniewice w roku 2026" |
| Główny Kod CPV | 77200000-2 - Usługi leśnictwa |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet 1 - leśnictwa Julianów, Chociw i Rylsk w roku 2026 |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet 2 - leśnictwa Babsk, Grabina, Ruda, Staropol w roku 2026 |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet 3 - leśnictwa Łasieczniki, Nieborów i Zwierzyniec w roku 2026 |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet 4 - Szkółka Centralna w roku 2026 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4. | 1 Okres realizacji zamówienia, w którym będą przekazywane przez Zamawiającego Zlecenia | od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2026 r., z zastrzeżeniem pkt 4.2. Powyższe nie uchybia możliwości wykonywania uprawnień wynikających z umowy (w tym w szczególności zgłaszania gotowości do odbioru i naliczania kar umownych) po terminie końcowym, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jak również możliwości przedłużenia okresu realizacji zamówienia w drodze zmiany umowy. 4.2. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi wcześniej, niż przed dniem 2 stycznia 2026 r., rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi od dnia 2 stycznia 2026 r. 4.3. Terminy realizacji poszczególnych prac (w każdym z Pakietów) będą określane w Zleceniach sporządzanych przez Przedstawiciela Zamawiającego. 4.4. Wskazany w Zleceniach termin wykonania prac w żadnym przypadku nie będzie późniejszy niż 15 stycznia 2027 r. |
| 4. | 1 Okres realizacji zamówienia, w którym będą przekazywane przez Zamawiającego Zlecenia | od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2026 r., z zastrzeżeniem pkt 4.2. Powyższe nie uchybia możliwości wykonywania uprawnień wynikających z umowy (w tym w szczególności zgłaszania gotowości do odbioru i naliczania kar umownych) po terminie końcowym, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jak również możliwości przedłużenia okresu realizacji zamówienia w drodze zmiany umowy. 4.2. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi wcześniej, niż przed dniem 2 stycznia 2026 r., rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi od dnia 2 stycznia 2026 r. 4.3. Terminy realizacji poszczególnych prac (w każdym z Pakietów) będą określane w Zleceniach sporządzanych przez Przedstawiciela Zamawiającego. 4.4. Wskazany w Zleceniach termin wykonania prac w żadnym przypadku nie będzie późniejszy niż 15 stycznia 2027 r. |
| 4. | 1 Okres realizacji zamówienia, w którym będą przekazywane przez Zamawiającego Zlecenia | od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2026 r., z zastrzeżeniem pkt 4.2. Powyższe nie uchybia możliwości wykonywania uprawnień wynikających z umowy (w tym w szczególności zgłaszania gotowości do odbioru i naliczania kar umownych) po terminie końcowym, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jak również możliwości przedłużenia okresu realizacji zamówienia w drodze zmiany umowy. 4.2. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi wcześniej, niż przed dniem 2 stycznia 2026 r., rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi od dnia 2 stycznia 2026 r. 4.3. Terminy realizacji poszczególnych prac (w każdym z Pakietów) będą określane w Zleceniach sporządzanych przez Przedstawiciela Zamawiającego. 4.4. Wskazany w Zleceniach termin wykonania prac w żadnym przypadku nie będzie późniejszy niż 15 stycznia 2027 r. |
| 4. | 1 Okres realizacji zamówienia, w którym będą przekazywane przez Zamawiającego Zlecenia | od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2026 r., z zastrzeżeniem pkt 4.2. Powyższe nie uchybia możliwości wykonywania uprawnień wynikających z umowy (w tym w szczególności zgłaszania gotowości do odbioru i naliczania kar umownych) po terminie końcowym, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jak również możliwości przedłużenia okresu realizacji zamówienia w drodze zmiany umowy. 4.2. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi wcześniej, niż przed dniem 2 stycznia 2026 r., rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi od dnia 2 stycznia 2026 r. 4.3. Terminy realizacji poszczególnych prac (w każdym z Pakietów) będą określane w Zleceniach sporządzanych przez Przedstawiciela Zamawiającego. 4.4. Wskazany w Zleceniach termin wykonania prac w żadnym przypadku nie będzie późniejszy niż 15 stycznia 2027 r. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.