Dostawa sprzętu medycznego - System sedacji wziewnej
Zamawiający Szpital Powiatowy w Zawierciu (Zawiercie, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego - System sedacji wziewnej”, wybierając ofertę wykonawcy MEDICAVERA Sp. z o.o. Dahlhausen Group. Cena wybranej oferty: 106 920 zł.
- Cena wybranej oferty
- 106 920 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 listopada 2025
Termin ofert: 24 listopada 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
18 grudnia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy MEDICAVERA Sp. z o.o. Dahlhausen Group (Szczecin).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 106 920,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Szpital Powiatowy w Zawierciu |
| Miejscowość | Zawiercie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa sprzętu medycznego - System sedacji wziewnej |
| Główny Kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa sprzętu medycznego - System sedacji wziewnej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.