Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w komunikacji miejskiej w autobusowym transporcie drogowym na terenie Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie w latach 2026-2036.
Zamawiający Związek Komunalny "Komunikacja Międzygminna" w Chrzanowie (Chrzanów, Małopolskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w komunikacji miejskiej w autobusowym…”. Termin składania ofert minął 8 stycznia 2026, 08:00. Wadium: 15 000 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
- Wadium
- 15 000 000 zł
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2026, 08:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=585, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 listopada 2025
Termin ofert: 19 grudnia 2025 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 grudnia 2025
Zmienia wersję 759191-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
16 grudnia 2025
Nowy termin: 8 stycznia 2026 08:00Zmienia wersję 828941-2025
- Sprostowanie
05 stycznia 2026
Nowy termin: 15 stycznia 2026 08:00Zmienia wersję 833819-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 stycznia 2026
Nowy termin: 29 stycznia 2026 08:00Zmienia wersję 2066-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 kwietnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Związek Komunalny "Komunikacja Międzygminna" w Chrzanowie |
| Miejscowość | Chrzanów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w komunikacji miejskiej w autobusowym transporcie drogowym na terenie Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie w latach 2026-2036. |
| Główny Kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
| Część nr LOT-0001 | Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w komunikacji miejskiej w autobusowym transporcie drogowym na terenie Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie w latach 2026-2036. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1.5e+07 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Ofertę należy sporządzić zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Do oferty należy dołączyć:
1. W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, tj. wg Załącznika Nr 7 do SWZ,
2.Oświadczenie dotyczące usług, które wykonają poszczególni wykonawcy, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wg Załącznika Nr 2 do SWZ,
3.Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie osób,
4.Wadium, w formie innej niż pieniądz,
5.Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1913), złożone jako osobny plik z odpowiednią nazwą pliku. Zgodnie z art. 18 ust. 3 ustawy Pzp wykonawca ma obowiązek wykazania, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa, pod rygorem bezskuteczności zastrzeżenia.
Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie kryteriów kwalifikacji określonych w pkt. 5.1.9, a dotyczących narzędzi, zakładów lub sprzętu technicznego, tj.: wykazu pojazdów, o których mowa w pkt 9.1 ppkt 3) SWZ, dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 4.1 do SWZ wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi pojazdami oraz oświadczenia Wykonawcy o prawie do dysponowania zapleczem technicznym zgodnie z Załącznikiem nr 4.2 do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.