Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawy transformatorów WN/SN na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja w latach 2027 – 2029
Zamawiający PGE Dystrybucja S.A. (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawy transformatorów WN/SN na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja w latach 2027 – 2029”. Termin składania ofert minął 20 stycznia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 20 stycznia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=282, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
15 grudnia 2025
Termin ofert: 20 stycznia 2026 10:00 - Sprostowanie
12 stycznia 2026
Nowy termin: 3 lutego 2026 10:00Zmienia wersję 831175-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
11 czerwca 2026
24 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
17 czerwca 2026
21 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 czerwca 2026
27 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
25 czerwca 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | PGE Dystrybucja S.A. |
| Miejscowość | Lublin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawy transformatorów WN/SN na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja w latach 2027 – 2029 |
| Główny Kod CPV | 31170000-8 - Transformatory |
| Część nr LOT-0001 | Część nr 1: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Ksawerów na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0002 | Część nr 2: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Poddębice 2 TR2 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0003 | Część nr 3: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Rusiec TR1 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0004 | Część nr 4: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Rusiec TR2 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0005 | Część nr 5: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Błaszki TR1 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0006 | Część nr 6: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Błaszki TR2 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0007 | Część nr 7: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Bielnik TR1 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0008 | Część nr 8: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Bielnik TR2 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0009 | Część nr 9: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Gorzkowice TR1 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0010 | Część nr 10: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Gorzkowice TR2 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0011 | Część nr 11: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Stryków TR1 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0012 | Część nr 12: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Stryków TR2 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0013 | Część nr 13: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Ozorków TR2 na potrzeby Oddziału Łódź |
| Część nr LOT-0014 | Część nr 14: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Łąkowa TR1 na potrzeby Oddziału Łódź |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zgodnie z pkt. 9 SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →