SZP/243-033/2026 Dostawa aparatury badawczej w postaci zintegrowanego środowiska do synchronicznego sterowania układami energoelektroniki w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-0003/24, realizowana przez Politechnikę Wrocławską.
Zamawiający Politechnika Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „SZP/243-033/2026 Dostawa aparatury badawczej w postaci zintegrowanego środowiska do…”. Termin składania ofert minął 11 marca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 11 marca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 894 609 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=413, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
04 lutego 2026
Termin ofert: 11 marca 2026 10:00 - Wynik postępowania
31 marca 2026
1 ofertaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do synchronicznego sterowania układami energoelektroniki dla Politechniki Wrocławskiej.
- 2
ZakresOferta musi zawierać wypełniony Załącznik nr 3 do SWZ (OPZ) ze specyfikacją techniczną oferowanego przedmiotu zamówienia, pozwalającą stwierdzić zgodność z wymaganiami Zamawiającego.
- 3
ZakresTermin dostawy wynosi do 2 miesięcy od daty zawarcia umowy.
- 4
ZakresZamawiający przewiduje procedurę odwróconą, tj. najpierw ocena ofert, a następnie weryfikacja Wykonawcy z najwyższą oceną.
- 5
ZakresZamawiający może unieważnić postępowanie, jeśli nie otrzyma środków na sfinansowanie zamówienia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Politechnika Wrocławska |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | SZP/243-033/2026 Dostawa aparatury badawczej w postaci zintegrowanego środowiska do synchronicznego sterowania układami energoelektroniki w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-0003/24, realizowana przez Politechnikę Wrocławską. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-11 10:00 |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. 2. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania | https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77289661-4c21-4179-88a4-2a7a2a1bc34a 3. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: 1) w art. 108 ust. 1 uPzp 2) w art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp 3) Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 4. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie – zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)-e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)-f) i lit. h)-j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)-e) i lit. g)-i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)-d), lit. f)-h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE oraz tytułu VII rozporządzenia (UE, Euratom) 2018/1046 na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. Szczegóły dotyczące wykluczenia znajdują się w SWZ (zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania). 5. KLAUZULA INFORMACYJNA W celu wypełnienia prawnych obowiązków Politechniki Wrocławskiej (wynikających z art. 13 i 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. „RODO”) informujemy o przetwarzaniu danych tych osób, których dane trafiają na Politechnikę Wrocławską w związku ze złożonymi nam ofertami, formularzami i załącznikami. Szczegóły dotyczące RODO znajdują się w SWZ (zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania). |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.