Dostawa konserw mięsnych i rybnych wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego: w m. Zamość, m. Lublin, m. Chełm, m. Hrubieszów.
Zamawiający 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu (Piotr Maj, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa konserw mięsnych i rybnych wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego…”. Termin składania ofert minął 26 lutego 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 26 lutego 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=602, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
08 lutego 2024
Termin ofert: 26 lutego 2024 10:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu |
| Miejscowość | Piotr MAJ |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa konserw mięsnych i rybnych wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego: w m. Zamość, m. Lublin, m. Chełm, m. Hrubieszów. |
| Główny Kod CPV | 15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa konserw mięsnych i rybnych – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego: w m. Zamość, m. Lublin, m. Chełm, m. Hrubieszów. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 20 000.00 zł |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →