„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bobowa oraz z nieruchomości stanowiących mienie komunalne Gminy Bobowa w okresie od 01.01.2026r. do31.12.2026r.”
Zamawiający Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Bobowej (Bobowa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe i Komunalne Marek Szpila. Cena wybranej oferty: 3 440 621 zł.
- Cena wybranej oferty
- 3 440 621 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1168, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 września 2025
Termin ofert: 10 października 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
05 grudnia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Transportowe i Komunalne Marek Szpila (Wilczyska 64, 38-350 Bobowa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 440 620,80 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Bobowej |
| Miejscowość | Bobowa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bobowa oraz z nieruchomości stanowiących mienie komunalne Gminy Bobowa w okresie od 01.01.2026r. do31.12.2026r.” |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bobowa oraz z nieruchomości stanowiących mienie komunalne Gminy Bobowa w okresie od 01.01.2026r. do31.12.2026r.” |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.