ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup i dostawa ciekłego azotu wraz z dzierżawą zbiornika

Zamawiający Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa ciekłego azotu wraz z dzierżawą zbiornika”. Termin składania ofert minął 6 marca 2026, 11:00. Wadium: 1340 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 576 373 zł
Wadium
1340 zł
Termin składania ofert
6 marca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    04 lutego 2026

    Termin ofert: 6 marca 2026 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    14 kwietnia 2026

    2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i dostawa ciekłego azotu wraz z dzierżawą zbiornika.

  • 4

    RyzykoWadium: 1 340,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Miejscowość

Kraków

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa ciekłego azotu wraz z dzierżawą zbiornika

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

24111800-3 - Azot ciekły

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: 1340 PLN. Wadium musi zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert, tj. do dnia 2026-03-06 do godz. 11:00 , według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz.U. z 2023r. poz. 462).

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-03-06 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Formularz oferty stanowiący załącznik nr 2 do SWZ wypełniony i podpisany przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy.
  2. 2.
    Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ wypełniony i podpisany przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy. Nie należy
    wprowadzać zmian do załącznika, wykonawca winien nanieść tylko w formie uwagi informacje związane ze zmianami wynikającymi z odpowiedzi na zapytania, KAŻDY PAKIET NA OSOBNEJ STRONIE.
  3. 3.
    Oświadczenie, o którym mowa w pkt 10.1 SWZ , oraz Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp - jeżeli
    dotyczy.
  4. 4.
    Pełnomocnictwo, o którym mowa w pkt 10.2 SWZ.
    5 Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego zgodnie z pkt 8.6 i 8.7 SWZ (załącznik nr 6 do SWZ).
  5. 5.
    Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt. 9.1 SWZ
  6. 6.
    Oświadczenie Wykonawcy w zakresie pochodzenia z państwa członkowskiego UE lub państwa trzeciego (załącznik nr 9 do SWZ).
    Wykaz dokumentów składanych na wezwanie zamawiającego:
  7. 1.
    Informacja z Krajowego Rejestru Karnego,
  8. 2.
    Oświadczenie wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej - załącznik nr 5 do SWZ,
  9. 3.
    Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego,
  10. 4.
    Zaświadczenie z ZUS lub KRUS,
  11. 5.
    Odpis lub informacja z KRS lub CEIDG,
  12. 6.
    Informacja z odpowiedniego rejestru lub inny równoważny dokument - jeżeli dotyczy,
  13. 7.
    Dokument potwierdzający niezaleganie z opłacaniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne - jeżeli dotyczy,
  14. 8.
    Dokument potwierdzający, że nie otwarto likwidacji wykonawcy - jeżeli dotyczy,
  15. 9.
    Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym - załącznik nr 7 do SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24111800-3Azot ciekły
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
576 373 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
316 047 zł933 012 zł
Rozstęp międzykwartylowy
616 966 zł
Źródło próbki
CPV 24111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
316 047 zł
Mediana
576 373 zł
Górny kwartyl
933 012 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 06.03.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Tak. Wadium określono na 1340 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24111800-3 - Azot ciekły. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.