Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup, dostawa i montaż sprzętu medycznego do Pracowni Bronchologicznej w Pawilonie A
Zamawiający Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy (Otwock, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup, dostawa i montaż sprzętu medycznego do Pracowni Bronchologicznej w Pawilonie A”. Termin składania ofert minął 8 stycznia 2026, 09:00. Wadium: 80 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
- Wadium
- 80 000 zł
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 grudnia 2025
Termin ofert: 8 stycznia 2026 09:00 - Sprostowanie
08 stycznia 2026
Nowy termin: 14 stycznia 2026 09:00Zmienia wersję 799448-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 stycznia 2026
Nowy termin: 22 stycznia 2026 09:00Zmienia wersję 9894-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 stycznia 2026
Nowy termin: 28 stycznia 2026 09:00Zmienia wersję 16945-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 stycznia 2026
Nowy termin: 3 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 40830-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 lutego 2026
Nowy termin: 13 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 62882-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 lutego 2026
Nowy termin: 18 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 82901-2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy |
| Miejscowość | Otwock |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup, dostawa i montaż sprzętu medycznego do Pracowni Bronchologicznej w Pawilonie A |
| Główny Kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Zakup, dostawa i montaż sprzętu medycznego do Pracowni Bronchologicznej w Pawilonie A |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 80000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.