Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Gryfino w roku 2026.
Zamawiający Gmina Gryfino Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie (Gryfino, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Gryfino w roku 2026”. Termin składania ofert minął 31 grudnia 2025, 11:00.
- Termin składania ofert
- 31 grudnia 2025, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 875 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=248, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 grudnia 2025
Termin ofert: 31 grudnia 2025 11:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Gryfino w roku 2026, realizowany poprzez zakup imiennych biletów miesięcznych.
- 2
WarunkiRozliczenie nastąpi na podstawie miesięcznych list uczniów, wystawianych do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc obowiązywania biletów.
- 3
ZakresPrzewozy realizowane będą w dni robocze z wyłączeniem wakacji, ferii, przerw świątecznych i innych dni wolnych od zajęć dydaktycznych.
- 4
ZakresTransport będzie odbywał się autobusami wykonującymi przewozy osób na liniach regularnych, z pierwszeństwem przejazdu dla uczniów.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Gryfino Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie |
| Miejscowość | Gryfino |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Gryfino w roku 2026. |
| Główny Kod CPV | 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) |
| Część nr LOT-0001 | Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Gryfino w roku 2026, na podstawie biletów miesięcznych. |
| Część nr LOT-0002 | Dowóz uczniów do Centrum Sportu i Rekreacji w Gryfinie. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.