„Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie w podziale na 2 części”.
Zamawiający GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną…”. Termin składania ofert minął 15 stycznia 2026, 11:00. Wadium: 1 470 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
- Wadium
- 1 470 000 zł
- Termin składania ofert
- 15 stycznia 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=737, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 grudnia 2025
Termin ofert: 8 stycznia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 stycznia 2026
Nowy termin: 15 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 797698-2025
- Wynik: wybrano wykonawców
01 lipca 2026
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 48 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie w podziale na 2 części.
- 4
RyzykoWadium: 1 470 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem