Świadczenie usługi w zakresie administrowania oraz wykonywania drobnych napraw w tym wsparcia technicznego w zakresie udrażniania sanitariatów w obiektach oraz terenie należącym do Polskich Portów Lotniczych w Warszawie w latach 2025-2026.
Zamawiający Polskie Porty Lotnicze S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi w zakresie administrowania oraz wykonywania drobnych napraw w tym…”, wybierając ofertę wykonawcy EVER FS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 4 003 439 zł.
- Cena wybranej oferty
- 4 003 439 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=68, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2025
Termin ofert: 20 czerwca 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 czerwca 2025
Nowy termin: 23 czerwca 2025 10:00Zmienia wersję 328956-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
01 grudnia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy EVER FS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 003 439,02 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem