Świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli oraz wizyt monitoringowych projektów realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Zamawiający Centrum Projektów Polska Cyfrowa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli oraz wizyt monitoringowych projektów…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Fundusz Współpracy i COFUND Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 575 640 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 575 640 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 sierpnia 2025
Termin ofert: 8 września 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
21 sierpnia 2025
Nowy termin: 16 września 2025 10:00Zmienia wersję 520306-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
28 listopada 2025
3 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Fundacja Fundusz Współpracy i COFUND Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 575 640,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Centrum Projektów Polska Cyfrowa |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli oraz wizyt monitoringowych projektów realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 |
| Główny Kod CPV | 79313000-1 - Realizacja usług kontrolnych |
| Część nr LOT-0001 | Świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli oraz wizyt monitoringowych projektów realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →