„Dostawy górniczych węży i przewodów hydraulicznych wysokociśnieniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Zamawiający Południowy Koncern Węglowy S.A. (Jaworzno, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawy górniczych węży i przewodów hydraulicznych wysokociśnieniowych dla Południowego…”. Termin składania ofert minął 10 grudnia 2025, 12:00.
- Termin składania ofert
- 10 grudnia 2025, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=177, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 listopada 2025
Termin ofert: 1 grudnia 2025 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 listopada 2025
Nowy termin: 10 grudnia 2025 12:00Zmienia wersję 743906-2025
- Wynik: częściowo rozstrzygnięty
13 maja 2026
15 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa górniczych węży i przewodów hydraulicznych wysokociśnieniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
- 2
ZakresZamówienie podzielone jest na 4 części (LOT-y) obejmujące różne typy węży i przewodów, w tym dwu- i czterooplotowe z różnymi końcówkami (Standard, DKOS, DKOL).
- 3
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym specyfikacje techniczne, znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ, koniecznie należy się z nim zapoznać.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | URZĄD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Dostawy górniczych węży i przewodów hydraulicznych wysokociśnieniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.” |
| Główny Kod CPV | 43600000 |
| Część nr LOT-0001 | Część nr 1: Węże wysokociśnieniowe dwuoplotowe 2ST i czterooplotowe 4SP, 4SH: DN6÷DN38 |
| Część nr LOT-0002 | Część nr 2: Przewody wysokociśnieniowe dwuoplotowe 2SN i 2ST z końcówkami Standard |
| Część nr LOT-0003 | Część nr 3: Przewody wysokociśnieniowe czterooplotowe 4SP i 4SH z końcówkami "Standard" |
| Część nr LOT-0004 | Część nr 4: Przewody wysokociśnieniowe z końcówkami DKOS,DKOL |
| Część nr LOT-0005 | Część nr 5: Przewody wysokociśnieniowe z końcówkami HyPres i SSKV |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →