- Umowa zawartaCzęść 1Konkret Sp. z o.o. Sp. k.· ChełmnoCena wybranej oferty1 976 181 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Viridian Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty590 932 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Medicus Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty2 021 150 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Karl Storz Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2 428 088 zł
- Umowa zawartaCzęść 5Shar-Pol SP. zo.o.· GliwiceCena wybranej oferty401 492 zł
- Umowa zawartaCzęść 6Medtronic Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty750 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 7Carl Zeiss Sp. z o.o.· PoznańCena wybranej oferty495 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 8Anteeo Teresa Borkowska· ChotomówCena wybranej oferty51 770 zł
- Umowa zawartaCzęść 9Resmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty148 786 zł
- Umowa zawartaCzęść 11Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Nowy TomyślCena wybranej oferty165 143 zł
Modernizacja Oddziału Laryngologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. - Etap II realizacja
Zamawiający Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja Oddziału Laryngologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. św. Jana Pawła…”, wybierając 10 wykonawców. Łączna wartość ofert: 9 028 541 zł.
- Łączna wartość ofert
- 9 028 541 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 września 2024
Termin ofert: 8 października 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
20 grudnia 2024
10 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 10 wykonawców: Konkret Sp. z o.o. Sp. k. (Chełmno), Viridian Sp. z o.o. (Warszawa), Medicus Sp. z o.o. (Wrocław), Karl Storz Polska Sp. z o.o. (Warszawa), Shar-Pol SP. zo.o. (Gliwice) oraz 5 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 9 028 541,39 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Krajowa Izba Odwoławcza |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Modernizacja Oddziału Laryngologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. - Etap II realizacja |
| Główny Kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet 1 - wyposażenie medycznie i niemedyczne |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet 2 - Monitorowanie parametrów życiowych |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet 3 - Specjalistyczny sprzęt laryngologiczny. |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet 4 - Wyposażenie Sali Zabiegowej |
| Część nr LOT-0005 | Pakiet 5 - Lasery. |
| Część nr LOT-0006 | Pakiet 6- System nawigacji śródoperacyjnej. |
| Część nr LOT-0007 | Pakiet 7- Mikroskop operacyjny laryngologiczny |
| Część nr LOT-0008 | Pakiet 8- Negatoskop cyfrowy 55 cali z przeglądarką |
| Część nr LOT-0009 | Pakiet 9- Zestaw do polisomnografii. |
| Część nr LOT-0011 | Pakiet 11- Zestaw kontenerów do sterylizacji narzędzi opisanych w pakiecie nr. 4. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.