- Umowa zawartaCzęść 41YAL Sp. z o. o. - cz.41· PionkiCena wybranej oferty2480 zł
- Umowa zawartaCzęść 42FROMED Szymon Frąckowiak· BydgoszczCena wybranej oferty32 270 zł
- UnieważnionaCzęść 43
- UnieważnionaCzęść 44
- UnieważnionaCzęść 45
- UnieważnionaCzęść 46
- UnieważnionaCzęść 47
- Umowa zawartaCzęść 48MEDIKOM Jacek Kobiałka - cz.48· WarszawaCena wybranej oferty3015 zł
- Umowa zawartaCzęść 49COMED S.C. Krzysztof Pilarski, Wojciech Grunwald· KoszalinCena wybranej oferty5832 zł
- UnieważnionaCzęść 50
- Umowa zawartaCzęść 51TDZ Technika dla zdrowia sp. z.o.o - cz.51· WarszawaCena wybranej oferty10 783 zł
- UnieważnionaCzęść 52
- UnieważnionaCzęść 53
- Umowa zawartaCzęść 54TDZ Technika dla zdrowia sp. z.o.o - cz.54· WarszawaCena wybranej oferty10 826 zł
- Umowa zawartaCzęść 55TDZ Technika dla zdrowia sp. z.o.o - cz.55· WarszawaCena wybranej oferty3931 zł
- UnieważnionaCzęść 56
- Umowa zawartaCzęść 57PROMED S.A.· WarszawaCena wybranej oferty10 400 zł
- UnieważnionaCzęść 58
- Umowa zawartaCzęść 59MEDIKOM Jacek Kobiałka - cz.59· WarszawaCena wybranej oferty960 zł
- Umowa zawartaCzęść 60YAL sp. z o.o. - cz.60· PionkiCena wybranej oferty2912 zł
Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Zamawiający Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 83 409 zł.
- Łączna wartość ofert
- 83 409 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=238, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 sierpnia 2024
Termin ofert: 3 września 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 sierpnia 2024
Nowy termin: 5 września 2024 10:00Zmienia wersję 472131-2024
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
04 września 2024
Nowy termin: 11 września 2024 10:00Zmienia wersję 519084-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 listopada 2025
7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 listopada 2025
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
25 listopada 2025
6 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
25 listopada 2025
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie |
| Miejscowość | Olsztyn |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie |
| Główny Kod CPV | 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego |
| Część nr LOT-0041 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 41 |
| Część nr LOT-0042 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 42 |
| Część nr LOT-0043 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 43 |
| Część nr LOT-0044 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 44 |
| Część nr LOT-0045 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 45 |
| Część nr LOT-0046 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 46 |
| Część nr LOT-0047 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 47 |
| Część nr LOT-0048 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 48 |
| Część nr LOT-0049 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 49 |
| Część nr LOT-0050 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 50 |
| Część nr LOT-0051 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 51 |
| Część nr LOT-0052 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 52 |
| Część nr LOT-0053 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 53 |
| Część nr LOT-0054 | Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 54 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.