Dostawa wyrobów garmażeryjnych dla 25. WOG w Białymstoku
Zamawiający 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku. (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyrobów garmażeryjnych dla 25. WOG w Białymstoku”, wybierając ofertę wykonawcy „Pierożek” Janusz Urbaniak. Cena wybranej oferty: 6 674 000 zł. Złożono 4 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 6 674 000 zł
- Liczba ofert
- 4 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=390, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisyWspólny identyfikator postępowania obejmuje 25 publikacji (zamówienie grupowe lub centralne). Oś zawężono do 3 wpisów powiązanych z tym ogłoszeniem.
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 września 2024
Termin ofert: 5 listopada 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 października 2024
Nowy termin: 19 listopada 2024 10:00Zmienia wersję 579379-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
18 grudnia 2024
4 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy „Pierożek” Janusz Urbaniak (Zabrodzie).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 674 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku. |
| Miejscowość | Białystok |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa wyrobów garmażeryjnych dla 25. WOG w Białymstoku |
| Główny Kod CPV | 15894200-3 - Posiłki gotowe |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa wyrobów garmażeryjnych dla 25. WOG w Białymstoku |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →