- Umowa zawartaCzęść 1PMB TRANS Sp. z o.o.· PiastówCena wybranej oferty14 705 zł
- Umowa zawartaCzęść 2PMB TRANS Sp. z o.o.· PiastówCena wybranej oferty179 134 zł
- Umowa zawartaCzęść 3POCZTRANS Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty143 522 zł
- Umowa zawartaCzęść 4PMB TRANS Sp. z o.o.· PiastówCena wybranej oferty178 541 zł
- Umowa zawartaCzęść 5PMB TRANS Sp. z o.o.· PiastówCena wybranej oferty192 895 zł
- Umowa zawartaCzęść 6USŁUGI TRANSPORTOWE SYLWESTER OLESZCZUK· WołominCena wybranej oferty252 966 zł
- Umowa zawartaCzęść 7PMB TRANS Sp. z o.o.· PiastówCena wybranej oferty167 446 zł
- Umowa zawartaCzęść 8POCZTRANS Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty165 803 zł
- Umowa zawartaCzęść 9POCZTRANS Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty248 540 zł
- Umowa zawartaCzęść 10POCZTRANS Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty226 657 zł
Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Ciemne dla pojazdów kategorii Ib i II w podziale na 10 części
Zamawiający Poczta Polska. S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Ciemne dla pojazdów kategorii…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 770 210 zł.
- Łączna wartość ofert
- 1 770 210 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=783, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 lipca 2025
Termin ofert: 26 sierpnia 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
21 listopada 2025
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: PMB TRANS Sp. z o.o. (Piastów), POCZTRANS Sp. z o.o. (Warszawa) oraz USŁUGI TRANSPORTOWE SYLWESTER OLESZCZUK (Wołomin).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 770 209,77 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Poczta Polska. S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Ciemne dla pojazdów kategorii Ib i II w podziale na 10 części |
| Główny Kod CPV | 60160000-7 - Drogowy transport przesyłek pocztowych |
| Część nr LOT-0001 | Część nr 1 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 3) |
| Część nr LOT-0002 | Część nr 2 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 7) |
| Część nr LOT-0003 | Część nr 3 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 8) |
| Część nr LOT-0004 | Część nr 4 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 12) |
| Część nr LOT-0005 | Część nr 5 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 14) |
| Część nr LOT-0006 | Część nr 6 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 18) |
| Część nr LOT-0007 | Część nr 7 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 22) |
| Część nr LOT-0008 | Część nr 8 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 27) |
| Część nr LOT-0009 | Część nr 9 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 31) |
| Część nr LOT-0010 | Część nr 10 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 65) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →