Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 78054-2024Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup taboru zeroemisyjnego na potrzeby świadczenia usługi transportu publicznego na obszarze Gminy Miejskiej Świeradów-Zdrój

Zamawiający Gmina Miejska Świeradów-Zdrój (Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Zakup taboru zeroemisyjnego na potrzeby świadczenia usługi transportu publicznego na…”. Termin składania ofert minął 18 marca 2024, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
18 marca 2024, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 500 000 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Miejska Świeradów-Zdrój

Miejscowość

Świeradów-Zdrój

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Zakup taboru zeroemisyjnego na potrzeby świadczenia usługi transportu publicznego na obszarze Gminy Miejskiej Świeradów-Zdrój

Główny Kod CPV

34121100-2 - Autobusy transportu publicznego

Część nr LOT-0002

„Zakup taboru zeroemisyjnego na potrzeby świadczenia usługi transportu publicznego na obszarze Gminy Miejskiej Świeradów-Zdrój”

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34121100-2Autobusy transportu publicznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
500 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
337 398 zł1 056 911 zł
Rozstęp międzykwartylowy
719 513 zł
Źródło próbki
CPV 34121· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
337 398 zł
Mediana
500 000 zł
Górny kwartyl
1 056 911 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.03.2024, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Miejska Świeradów-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świeradów-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34121100-2 - Autobusy transportu publicznego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.