To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia pracowni szkolnych oraz sprzętu TIK do Zespołu Szkół nr 5 w Tychach w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa jakości oraz dostępności edukacji poprzez rozwój kształcenia, w szczególności branżowego w tyskich szkołach branżowych”
Postępowanie „Zakup, dostawa i montaż wyposażenia pracowni szkolnych oraz sprzętu TIK do Zespołu Szkół…” zamawiającego Gmina Miasto Tychy (Tychy, Śląskie) zostało unieważnione.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
- Liczba ofert
- 0 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=749, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 lipca 2025
Termin ofert: 12 sierpnia 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
19 listopada 2025
0 ofert - Wynik: wybrano wykonawców
20 listopada 2025
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
15 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Miasto Tychy |
| Miejscowość | Tychy |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup, dostawa i montaż wyposażenia pracowni szkolnych oraz sprzętu TIK do Zespołu Szkół nr 5 w Tychach w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa jakości oraz dostępności edukacji poprzez rozwój kształcenia, w szczególności branżowego w tyskich szkołach branżowych” |
| Główny Kod CPV | 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne |
| Część nr LOT-0006 | Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do pracowni stolarskiej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Nazwa projektu: „Poprawa jakości oraz dostępności edukacji poprzez rozwój kształcenia w szczególności branżowego w tyskich szkołach branżowych i technicznych” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.