Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 694279-2023Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawy przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym dla TAURON Wydobycie S.A.

Zamawiający TAURON Wydobycie S.A. (Jaworzno, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawy przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym dla TAURON…”. Termin składania ofert minął 10 stycznia 2024, 12:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: TAURON Wydobycie S.A.Jaworzno, Śląskieopublikowano 14 grudnia 2023
Termin składania ofert
10 stycznia 2024, 12:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

TAURON Wydobycie S.A.

Miejscowość

Jaworzno

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dostawy przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym dla TAURON Wydobycie S.A.

Główny Kod CPV

42417230-3 - Opancerzone przenośniki górnicze (AFCS)

Część nr LOT-0001

Część 1 - Dostawa fabrycznie nowych, kompletnych przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym – ZG Sobieski.

Część nr LOT-0002

Część 2 - Dostawa fabrycznie nowych, kompletnych przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym – ZG Janina.

Część nr LOT-0003

Część 3 - Dostawa fabrycznie nowych, kompletnych przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym – ZG Brzeszcze.

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Część nr 3: 16 000,00 zł (słownie: szesnaście tysięcy złotych).

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

terminie 60 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury
Termin i miejsce realizacji Zamówienia:
a) Termin: przez okres 4 miesięcy od dnia zawarcia Umowy
b) Miejsce: TAURON Wydobycie S.A.
- Zakład Górniczy Sobieski , ul. Sulińskiego 2, ul. Krakowska 6, 43-600 Jaworzno;
- Zakład Górniczy Janina, ul. Górnicza 23, 32-590 Libiąż;
- Zakład Górniczy Brzeszcze, ul. Kościuszki 1, 32-620 Brzeszcze
terminie 60 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury
Termin i miejsce realizacji Zamówienia:
a) Termin: przez okres 4 miesięcy od dnia zawarcia Umowy
b) Miejsce: TAURON Wydobycie S.A.
- Zakład Górniczy Sobieski , ul. Sulińskiego 2, ul. Krakowska 6, 43-600 Jaworzno;
- Zakład Górniczy Janina, ul. Górnicza 23, 32-590 Libiąż;
- Zakład Górniczy Brzeszcze, ul. Kościuszki 1, 32-620 Brzeszcze
terminie 60 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 10.01.2024, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
TAURON Wydobycie S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42417230-3 - Opancerzone przenośniki górnicze (AFCS). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.