- Umowa zawartaCzęść 1PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska· KaliszCena wybranej oferty191 596 zł
- Umowa zawartaCzęść 2PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska· KaliszCena wybranej oferty62 300 zł
- Umowa zawartaCzęść 3PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska· KaliszCena wybranej oferty50 836 zł
- Umowa zawartaCzęść 4PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska· KaliszCena wybranej oferty5760 zł
Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. sosów, zup, kawy, herbaty, przypraw przetworzonych, dań instant, miodu nektarowego wielokwiatowego przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2025 r
Zamawiający 35. Wojskowy Oddział Gospodarczy (Rząska, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. sosów, zup, kawy, herbaty, przypraw…”, wybierając ofertę wykonawcy PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska. Łączna wartość ofert: 310 492 zł.
- Łączna wartość ofert
- 310 492 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=919, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 sierpnia 2024
Termin ofert: 20 września 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 sierpnia 2024
Zmienia wersję 488888-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
09 grudnia 2024
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska (Kalisz).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 310 492,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 35. Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| Miejscowość | Rząska |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. sosów, zup, kawy, herbaty, przypraw przetworzonych, dań instant, miodu nektarowego wielokwiatowego przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2025 r |
| Główny Kod CPV | 15860000 |
| Część nr LOT-0001 | 1. Dostawa sosów, zup i przypraw przetworzonych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2025 roku |
| Część nr LOT-0002 | 2. Dostawa kawy i herbaty przeznaczonej na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2025 roku |
| Część nr LOT-0003 | 3. Dostawa dań instant przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania w 2025 roku. |
| Część nr LOT-0004 | 4. – Dostawa miodu nektarowego wielokwiatowego przeznaczonego na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG 2025 roku. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →