Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie hali sportowo-widowiskowej wraz z parkingiem naziemnym, niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu przy ulicy Wawelskiej 5 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja terenu przy ul. Wawelskiej 5 – etap II” (kod zadania C/OM/VIII/P1/39B)
Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa – Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie hali sportowo-widowiskowej wraz z…”. Termin składania ofert minął 18 grudnia 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 18 grudnia 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
07 listopada 2025
Termin ofert: 18 grudnia 2025 10:00 - Sprostowanie
03 grudnia 2025
Nowy termin: 12 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 739413-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 grudnia 2025
Nowy termin: 20 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 803579-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 stycznia 2026
Nowy termin: 27 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 855199-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 stycznia 2026
Nowy termin: 30 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 24095-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 stycznia 2026
Nowy termin: 3 lutego 2026 10:00Zmienia wersję 55479-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
17 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miasto Stołeczne Warszawa – Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie hali sportowo-widowiskowej wraz z parkingiem naziemnym, niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu przy ulicy Wawelskiej 5 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja terenu przy ul. Wawelskiej 5 – etap II” (kod zadania C/OM/VIII/P1/39B) |
| Główny Kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Część nr LOT-0001 | Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie hali sportowo-widowiskowej wraz z parkingiem naziemnym, niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu przy ulicy Wawelskiej 5 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja terenu przy ul. Wawelskiej 5 – etap II” (kod zadania C/OM/VIII/P1/39B) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.