Realizacja kursów międzywęzłowych (tj. usługi A) z WER Warszawa - 5 części
Zamawiający Poczta Polska S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Realizacja kursów międzywęzłowych (tj. usługi A) z WER Warszawa - 5 części”. Termin składania ofert minął 3 stycznia 2025, 12:00.
- Termin składania ofert
- 3 stycznia 2025, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=783, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 grudnia 2024
Termin ofert: 3 stycznia 2025 12:00 - Wynik: wybrano wykonawców
11 czerwca 2025
3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Poczta Polska S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Realizacja kursów międzywęzłowych (tj. usługi A) z WER Warszawa - 5 części |
| Główny Kod CPV | 60160000-7 - Drogowy transport przesyłek pocztowych |
| Część nr LOT-0001 | Realizacja kursów międzywęzłowych (tj. usługi A) z WER Warszawa (5 części) - część 1 |
| Część nr LOT-0002 | Realizacja kursów międzywęzłowych (tj. usługi A) z WER Warszawa (5 części) - część 2 |
| Część nr LOT-0003 | Realizacja kursów międzywęzłowych (tj. usługi A) z WER Warszawa (5 części) - część 3 |
| Część nr LOT-0004 | Realizacja kursów międzywęzłowych (tj. usługi A) z WER Warszawa (5 części) - część 4 |
| Część nr LOT-0005 | Realizacja kursów międzywęzłowych (tj. usługi A) z WER Warszawa (5 części) - część 5 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca zobowiązany jest przed upływem terminu składania ofert wnieść wadium w wysokości: w 5 części: 6 600,00 zł. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →