Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 797193-2025Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W RAMACH ZADANIA PN. ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ POZNAŃSKICH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH. KOMPLEKSOWA TERMOMODERNIZACJA WYBRANYCH OBIEKTÓW OŚWIATOWYCH [POZNAŃ]

Zamawiający Poznańskie Inwestycje Miejskie sp. z o.o. w imieniu MIASTO POZNAŃ pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W RAMACH ZADANIA PN. ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ…”. Termin składania ofert minął 12 grudnia 2025, 11:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Poznańskie Inwestycje Miejskie sp. z o.o. w imieniu MIASTO POZNAŃ pl. Kolegiacki 17, 61-841 PoznańPoznań, Wielkopolskieopublikowano 8 grudnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
12 grudnia 2025, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Poznańskie Inwestycje Miejskie sp. z o.o. w imieniu MIASTO POZNAŃ pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań

Miejscowość

Poznań

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W RAMACH ZADANIA PN. ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ POZNAŃSKICH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH. KOMPLEKSOWA TERMOMODERNIZACJA WYBRANYCH OBIEKTÓW OŚWIATOWYCH [POZNAŃ]

Główny Kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

Część nr LOT-0000

Szkoła Podstawowa nr 62 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15, ul. Druskienicka 32 Poznań – Część I zamówienia

Część nr LOT-0001

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Drzymały 4/6 Poznań – Część II zamówienia

Część nr LOT-0002

XX Liceum Ogólnokształcące, os. Wichrowe Wzgórze 111 Poznań – Część III zamówienia

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

100000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia Wadium w kwocie 100 000,00 zł (słownie

sto tysięcy złotych 00/100). 2. Zamawiający ustala Zabezpieczenie należytego wykonania umowy na 5% całkowitej ceny podanej w ofercie. 3. Szczegółowe terminy realizacji zgodnie z SWZ - projektowanymi postanowieniami umownymi

1.Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia Wadium w kwocie 100 000,00 zł (słownie

sto tysięcy złotych 00/100). 2. Zamawiający ustala Zabezpieczenie należytego wykonania umowy na 5% całkowitej ceny podanej w ofercie. 3. Szczegółowe terminy realizacji zgodnie z SWZ - ROZDZIAŁ VI.

1.Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia Wadium w kwocie 100 000,00 zł (słownie

sto tysięcy złotych 00/100). 2. Zamawiający ustala Zabezpieczenie należytego wykonania umowy na 5% całkowitej ceny podanej w ofercie. 3. Szczegółowe terminy realizacji zgodnie z SWZ - ROZDZIAŁ VI.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 306 zł2 830 980 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 532 674 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
298 306 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 830 980 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.