Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Jarosław Młyńczak
Budowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. - Przepompownia Pszów
Zamawiający Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. - Przepompownia Pszów”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 582 000 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 582 000 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 września 2025
Termin ofert: 27 października 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
30 stycznia 2026
3 oferty2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Zbigniew Wierzbowski (Nieborowice) oraz Jarosław Młyńczak (Nieborowice).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 582 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna |
| Miejscowość | Katowice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. - Przepompownia Pszów |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45251100-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy elektrowni |
| Dodatkowe kody CPV | 09332000-5 - Instalacje słoneczne; 31155000-7 - Falowniki; 45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia; 45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych; 45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych; 32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo; 45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten; 31321200-4 - Kabel niskiego i średniego napięcia; 45223810-7 - Konstrukcje gotowe; 45000000-7 - Roboty budowlane; 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę; 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń; 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych; 45312310-3 - Ochrona odgromowa; 42961000-0 - System sterowania i kontroli; 71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną; 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych; 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 602 590 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →