Zakup i dostawa leków
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Jadwigi w Opolu (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa leków”. Termin składania ofert minął 30 października 2025, 08:00.
- Termin składania ofert
- 30 października 2025, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 304 112 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=626, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 września 2025
Termin ofert: 30 października 2025 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 października 2025
Zmienia wersję 627401-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
24 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Jadwigi w Opolu |
| Miejscowość | Opole |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup i dostawa leków |
| Główny Kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
| Część nr LOT-0001 | Zakup i dostawa leków |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.