Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa ...
Zamawiający Powiat x (Drawsko, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa ”. Termin składania ofert minął 27 października 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 27 października 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 208 943 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=751, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 października 2025
Termin ofert: 27 października 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
11 listopada 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
11 listopada 2025
Nowy termin: 15 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 710928-2025
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresZamówienie realizowane jest w trybie procedury otwartej. Wymaga to dokładnego zapoznania się z warunkami udziału w postępowaniu.
- 2
ZakresZamawiający nie ujawnił szacunkowej wartości zamówienia. Należy samodzielnie oszacować koszty oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Powiat x |
| Miejscowość | Drawsko |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa ... |
| Główny Kod CPV | 34110000-1 - Samochody osobowe |
| Część nr LOT-0001 | Zakup... |
| Część nr LOT-0002 | Zakup... |
| Część nr LOT-0003 | Zakup... |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | OPIS |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.