Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa części i akcesoriów do pojazdów służbowych marki Volkswagen i Skoda - zadanie nr 1
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Opolu (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Dostawa części i akcesoriów do pojazdów służbowych marki Volkswagen i Skoda - zadanie nr 1”. Termin składania ofert minął 27 listopada 2025, 11:00.
- Termin składania ofert
- 27 listopada 2025, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 738 525 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=289, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 października 2025
Termin ofert: 27 listopada 2025 11:00 - Sprostowanie
26 listopada 2025
Nowy termin: 4 grudnia 2025 11:00Zmienia wersję 710396-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Wojewódzka Policji w Opolu |
| Miejscowość | Opole |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa części i akcesoriów do pojazdów służbowych marki Volkswagen i Skoda - zadanie nr 1 |
| Główny Kod CPV | 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa części i akcesoriów do pojazdów służbowych marki Volkswagen i Skoda - zadanie nr 1 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 r. poz. 835);
2) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.