Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego dla przedsięwzięcia Budowa budynku dydaktyczno-naukowego Politechniki Lubelskiej pn. IT TOWER z jednopoziomowym parkingiem podziemnym przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie
Zamawiający Politechnika Lubelska (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Pas Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 259 281 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=869, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 grudnia 2024
Termin ofert: 14 stycznia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
27 października 2025
1 wykonawca - Wynik: wybrano wykonawcę
14 sierpnia 2026
1 wykonawcaZmienia wersję 707440-2025
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Politechnika Lubelska |
| Miejscowość | Lublin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego dla przedsięwzięcia Budowa budynku dydaktyczno-naukowego Politechniki Lubelskiej pn. IT TOWER z jednopoziomowym parkingiem podziemnym przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie |
| Główny Kod CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
| Część nr LOT-0001 | Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego dla przedsięwzięcia Budowa budynku dydaktyczno-naukowego Politechniki Lubelskiej pn. IT TOWER z jednopoziomowym parkingiem podziemnym przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | neg-w-call |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający żąda następujących podmiotowych środków dowodowych | 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego - sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2021 r. poz. 275), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; 3) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy; 4) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 5) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; 6) oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych o oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wykonawca, którego oferta wstępna/ostateczna została najwyżej oceniona składa w wyznaczonym terminie na wezwanie Zamawiającego aktualne na dzień złożenia wymienione podmiotowe środki dowodowe. Termin realizacji: 1. Termin wykonania przedmiotu zamówienia podzielony jest na 3 etapy. Łączny czas wykonania zamówienia wynosi 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. Z zastrzeżeniem, że etap nr 3 obejmujący pełnienie nadzoru autorskiego – Wykonawca związany jest co najmniej 7 letnim okresem pełnienia nadzoru autorskiego licząc od daty podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru etapu II, o czym mowa w § 6 ust. 6 Umowy (wzór umowy). 2. Termin realizacji zamówienia szczegółowo został wskazany w wzorze umowy – załącznik nr 5 do opisu potrzeb i wymagań. KRYTERIA SELEKCJI - zasady ogólne określone są w Art. 6 § 1opiw Kryterium selekcji - doświadczenie w zakresie wykonania usług (definicja – art. 5 § 1 ust. 1 pkt 4 ppkt 4.1 – zdolność techniczna (OPiW) Zasady punktacji selekcji - określone są są w Art. 6 § 2opiw |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.