Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy z terenu gminy Malczyce.
Zamawiający Gmina Malczyce (Malczyce, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których…”. Termin składania ofert minął 2 grudnia 2024, 10:00. Wadium: 45 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
- Wadium
- 45 000 zł
- Termin składania ofert
- 2 grudnia 2024, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1047, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 października 2024
Termin ofert: 25 listopada 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
18 listopada 2024
Nowy termin: 2 grudnia 2024 10:00Zmienia wersję 653003-2024
- Sprostowanie
22 listopada 2024
Nowy termin: 3 grudnia 2024 10:00Zmienia wersję 701354-2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Malczyce |
| Miejscowość | Malczyce |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy z terenu gminy Malczyce. |
| Główny Kod CPV | 90000000 |
| Część nr LOT-0001 | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy z terenu gminy Malczyce. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca przystępujący do przetargu zobowiązany jest wnieść wadium na cały okres związania ofertą w wysokości 45 000,00 zł (słownie: czterdzieści pięć tysięcy złotych); 2. Zamawiający żąda wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 3% oferowanej ceny brutto. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.