Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 - frakcja nadsitowa z procesu mechanicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych – tzw. balast
Zamawiający Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych "rypin" Sp. z o.o. (Puszcza Miejska, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 - frakcja…”, wybierając ofertę wykonawcy FBSerwis Zielony Kamieńsk Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 494 936 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 494 936 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=644, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 sierpnia 2025
Termin ofert: 8 września 2025 07:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
21 października 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy FBSerwis Zielony Kamieńsk Sp. z o.o. (Kamieńsk).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 494 936,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | REGIONALNY ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH "RYPIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Miejscowość | Puszcza Miejska |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 - frakcja nadsitowa z procesu mechanicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych – tzw. balast |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 - frakcja nadsitowa z procesu mechanicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych – tzw. balast |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.