Dostawa obejmująca zakup i świadczenie usługi dystrybucji paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego w roku 2026 dla 87 jednostek organizacyjnych i spółek Gminy Miasta Częstochowy.
Zamawiający Gmina Miasto Częstochowa (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa obejmująca zakup i świadczenie usługi dystrybucji paliwa gazowego w postaci gazu…”, wybierając ofertę wykonawcy UNIMOT Energia i Gaz Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 6 640 356 zł.
- Cena wybranej oferty
- 6 640 356 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=780, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 lipca 2025
Termin ofert: 7 sierpnia 2025 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 lipca 2025
Zmienia wersję 443851-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
21 października 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy UNIMOT Energia i Gaz Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 640 356,47 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem