- Umowa zawartaCzęść 4Dorota Komorowska· KatowiceCena wybranej oferty15 520 zł
- Umowa zawartaCzęść 5Iwona Ewasiak· MysłowiceCena wybranej oferty11 640 zł
- Umowa zawartaCzęść 6Prywatne Przedszkole im. Papy Smerfa Maciej Ceglarski· KatowiceCena wybranej oferty48 995 zł
- Umowa zawartaCzęść 7Centrum Terapii i Rozwoju Sensorio Joanna Ceglarska· KatowiceCena wybranej oferty78 392 zł
- Umowa zawartaCzęść 8Anna Mola Prywatna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna PROGRESS· KatowiceCena wybranej oferty70 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 9Śląskie Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty80 000 zł
Świadczenie usług z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” – terapia logopedyczna
Zamawiający Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci w ramach programu…”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość ofert: 304 547 zł.
- Łączna wartość ofert
- 304 547 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=644, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 listopada 2024
Termin ofert: 26 listopada 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
31 stycznia 2025
6 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
31 stycznia 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 6 wykonawców: Dorota Komorowska (Katowice), Iwona Ewasiak (Mysłowice), Prywatne Przedszkole im. Papy Smerfa Maciej Ceglarski (Katowice), Centrum Terapii i Rozwoju Sensorio Joanna Ceglarska (Katowice), Anna Mola Prywatna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna PROGRESS (Katowice) oraz 1 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 304 547,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem