Dostawa fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów miejskich o napędzie elektrycznym z prawem opcji dla Kaliskich Linii Autobusowych Sp. z o.o. w Kaliszu
Zamawiający Kaliskie Linie Autobusowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów miejskich o napędzie elektrycznym z…”. Termin składania ofert minął 29 listopada 2024, 11:00. Wadium: 500 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 500 000 zł
- Wadium
- 500 000 zł
- Termin składania ofert
- 29 listopada 2024, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=751, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 października 2024
Termin ofert: 15 listopada 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 października 2024
Zmienia wersję 616705-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 listopada 2024
Nowy termin: 29 listopada 2024 11:00Zmienia wersję 618556-2024
- Wynik: wybrano wykonawcę
07 marca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Krajowa Izba Odwoławcza |
| Miejscowość | Warszawa, ul. Postępu 17a |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów miejskich o napędzie elektrycznym z prawem opcji dla Kaliskich Linii Autobusowych Sp. z o.o. w Kaliszu |
| Główny Kod CPV | 34121100-2 - Autobusy transportu publicznego |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów miejskich o napędzie elektrycznym z prawem opcji dla Kaliskich Linii Autobusowych Sp. z o.o. w Kaliszu |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 500000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).