- Umowa zawartaCzęść 1Tauron Sprzedaż sp. z o.o.· KRAKÓWCena wybranej oferty2 146 387 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2Tauron Sprzedaż sp. z o.o.· KRAKÓWCena wybranej oferty355 413 zł9 ofert
Rypińska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Zamawiający Gmina Miasta Rypin (Rypin, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Rypińska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do…”, wybierając ofertę wykonawcy Tauron Sprzedaż sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 2 501 800 zł. Złożono 14 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 2 501 800 zł
- Liczba ofert
- 14 ofertłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=567, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 czerwca 2025
Termin ofert: 2 lipca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
16 października 2025
14 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Tauron Sprzedaż sp. z o.o. (KRAKÓW).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 501 800,07 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Miasta Rypin |
| Miejscowość | Rypin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Rypińska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. |
| Główny Kod CPV | 09300000 |
| Część nr LOT-0001 | Część 1 zamówienia - Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów |
| Część nr LOT-0002 | Część 2 zamówienia - Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.