Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa wyrobów medycznych
Zamawiający Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych”. Termin składania ofert minął 10 listopada 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 10 listopada 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 października 2025
Termin ofert: 10 listopada 2025 10:00 - Sprostowanie
04 listopada 2025
Nowy termin: 13 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 666844-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 stycznia 2026
9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 stycznia 2026
10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 stycznia 2026
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 stycznia 2026
10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 stycznia 2026
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 stycznia 2026
5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach |
| Miejscowość | Katowice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa wyrobów medycznych |
| Główny Kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Część 1 –Akcesoria do diatermii |
| Część nr LOT-0004 | Część 2 – Materiały do urządzenia Mammotome |
| Część nr LOT-0005 | Część 3 – Zestaw do podtrzymywania i ekspozycji organów |
| Część nr LOT-0006 | Część 4 – System infuzyjny |
| Część nr LOT-0007 | Część 5 – Sprzęt różny I |
| Część nr LOT-0008 | Część 6 – Próżnociąg położniczy |
| Część nr LOT-0009 | Część 7 – Elektrody |
| Część nr LOT-0010 | Część 8 – Wyroby okulistyczne I |
| Część nr LOT-0011 | Część 9 – Strzykawki do przepłukiwania |
| Część nr LOT-0012 | Część 10 – Sprzęt różny II |
| Część nr LOT-0013 | Część 11 – Sprzęt różny III |
| Część nr LOT-0014 | Część 12 – Wyroby okulistyczne II |
| Część nr LOT-0015 | Część 13 – Zestawy do pomp |
| Część nr LOT-0016 | Część 14 – Złoty znacznik tkankowy |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.