„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Jadów
Zamawiający Gmina Jadów (Jadów, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i…”. Termin składania ofert minął 12 listopada 2025, 12:00.
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 października 2025
Termin ofert: 12 listopada 2025 12:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
24 grudnia 2025
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jadów, obejmujący nieruchomości zamieszkałe, niezamieszkałe oraz rekreacyjno-wypoczynkowe.
- 2
ZakresSzczegółowy zakres zamówienia, w tym wymagania dotyczące utrzymania czystości i porządku, określa Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowiący załącznik do SWZ.
- 3
ZakresWykonawca będzie zobowiązany do odbioru odpadów z 4212 nieruchomości, w tym z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Jadów |
| Miejscowość | Jadów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Jadów |
| Główny Kod CPV | 90000000 |
| Część nr LOT-0001 | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Jadów |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 50 000,00 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.