Zakup samochodu lekkiego operacyjnego dla Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim
Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup samochodu lekkiego operacyjnego dla Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim”. Termin składania ofert minął 7 listopada 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 241 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=334, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
08 października 2025
Termin ofert: 7 listopada 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
20 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim |
| Miejscowość | Mińsk Mazowiecki |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup samochodu lekkiego operacyjnego dla Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim |
| Główny Kod CPV | 35110000 |
| Część nr LOT-0001 | Zakup samochodu lekkiego operacyjnego dla Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
W ramach prowadzonego postępowania Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim z siedzibą w 05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 120 działa w imieniu i na rzecz Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie z siedzibą w 02-672 Warszawa ul. Domaniewska 40 na podstawie udzielonego pełnomocnictwa z dnia 06.10.2025r. znak WL.0140.68.2025.SB
W ramach prowadzonego postępowania Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim z siedzibą w 05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 120 działa w imieniu i na rzecz Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie z siedzibą w 02-672 Warszawa ul. Domaniewska 40 na podstawie udzielonego pełnomocnictwa z dnia 06.10.2025r. znak WL.0140.68.2025.SB
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.