Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa w roku 2025.
Zamawiający Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa (Jeżewo, Pomorskie) prowadził postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa w roku 2025”. Termin składania ofert minął 14 listopada 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=244, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 października 2024
Termin ofert: 14 listopada 2024 09:00 - Sprostowanie
14 listopada 2024
Nowy termin: 18 listopada 2024 09:00Zmienia wersję 649252-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 stycznia 2025
10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 lutego 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa |
| Miejscowość | Jeżewo |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa w roku 2025. |
| Główny Kod CPV | 77200000-2 - Usługi leśnictwa |
| Część nr LOT-0001 | PAKIET NR 1 - LEŚNICTWA BURSZTYNOWO I KOTÓWKA |
| Część nr LOT-0002 | PAKIET NR 2 - LEŚNICTWA CZERSK ŚWIECKI I KWIATKI |
| Część nr LOT-0003 | PAKIET NR 3 - LEŚNICTWO DĄBROWA |
| Część nr LOT-0004 | PAKIET NR 4 - LEŚNICTWO RULEWO |
| Część nr LOT-0005 | PAKIET NR 5 - LEŚNICTWO BEDLENKI |
| Część nr LOT-0006 | PAKIET NR 6 - LEŚNICTWO BOJANOWO |
| Część nr LOT-0007 | PAKIET NR 7- LEŚNICTWO BZOWO |
| Część nr LOT-0008 | PAKIET NR 8- LEŚNICTWO GRABOWIEC |
| Część nr LOT-0009 | PAKIET NR 9- LEŚNICTWO GRÓDEK |
| Część nr LOT-0010 | PAKIET NR 10- LEŚNICTWO MNISZEK |
| Część nr LOT-0011 | PAKIET NR 11- LEŚNICTWO TASZEWO |
| Część nr LOT-0012 | PAKIET NR 12- LEŚNICTWO TERESPOL |
| Część nr LOT-0013 | PAKIET NR 13- SZKÓŁKA LEŚNA I NASIENNICTWO |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga wniesienia wadium oraz zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Szczegółowe informacje na temat sposobu wniesienia wadium oraz zabezpieczenia, a także ich wartości zostały opisane w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Warunków Zamówienia. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.