Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa sprzętu dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
Zamawiający Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu (Tarnobrzeg, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii Zamoyskich Tarnowskiej w…”. Termin składania ofert minął 21 października 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 21 października 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1366, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 października 2025
Termin ofert: 21 października 2025 10:00 - Sprostowanie
06 października 2025
Zmienia wersję 647256-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu, podzielona na 10 pakietów, obejmująca m.in. sprzęt do endoskopii, histopatologii i ortopedii.
- 2
RyzykoOferowany sprzęt medyczny musi spełniać wymagania ustawy o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. oraz posiadać parametry techniczne nie gorsze niż wskazane w SWZ, nawet jeśli oferowane są produkty równoważne.
- 3
ZakresZamawiający wymaga dostarczenia wraz ze sprzętem instrukcji obsługi w języku polskim (w wersji papierowej i elektronicznej) oraz dokumentacji technicznej.
- 4
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ, Formularzu asortymentowo-cenowym, który należy wypełnić.
- 5
ZakresWykonawca jest zobowiązany do dostawy, montażu, uruchomienia sprzętu, przeprowadzenia szkoleń dla personelu zamawiającego oraz zapewnienia serwisu gwarancyjnego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu |
| Miejscowość | Tarnobrzeg |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa sprzętu dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu |
| Główny Kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet 1 – Sprzęt do Pracowni Endoskopowej |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet 2 – Diatermia endoskopowa |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet 3 – Sprzęt do Pracowni Histopatologii |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet 4 – Mikroskop kliniczny |
| Część nr LOT-0005 | Pakiet 5 – Analizator ucha środkowego |
| Część nr LOT-0006 | Pakiet 6 – Zestaw narzędzi do zabiegów ezofagoskopii i direktoskopii |
| Część nr LOT-0007 | Pakiet 7 – Morcelator |
| Część nr LOT-0008 | Pakiet 8 – Aparat do sonifikacji inplantów |
| Część nr LOT-0009 | Pakiet 9 – Zestaw Instrumentarium do usuwania panewki i trzpienia endoprotezy |
| Część nr LOT-0010 | Pakiet 10 – Aparat do oznaczenia białka IL-6 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Wymagania dotyczące wadium | 1. Zamawiający żąda wniesienia wadium w kwocie: Pakiet 1 – 12 700,00 zł. 2. Zamawiający na podstawie art. 257 ust. 1 Ustawy unieważni przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną nam przyznane. 3. Możliwość unieważnienia postępowania na podstawie określonej w pkt 1, została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. |
| 1. | Wymagania dotyczące wadium | 1. Zamawiający żąda wniesienia wadium w kwocie: Pakiet 2 – 3 300,00 zł. 2. Zamawiający na podstawie art. 257 ust. 1 Ustawy unieważni przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną nam przyznane. 3. Możliwość unieważnienia postępowania na podstawie określonej w pkt 1, została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. |
| 1. | Wymagania dotyczące wadium | 1. Zamawiający żąda wniesienia wadium w kwocie: Pakiet 3 – 10 400,00 zł. 2. Zamawiający na podstawie art. 257 ust. 1 Ustawy unieważni przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną nam przyznane. 3. Możliwość unieważnienia postępowania na podstawie określonej w pkt 1, została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. |
| 1. | Wymagania dotyczące wadium | 1. Zamawiający żąda wniesienia wadium w kwocie: Pakiet 4 – 2 600,00 zł. 2. Zamawiający na podstawie art. 257 ust. 1 Ustawy unieważni przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną nam przyznane. 3. Możliwość unieważnienia postępowania na podstawie określonej w pkt 1, została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.