Świadczenie usługi obsługi technicznej PGE Narodowego w Warszawie
Zamawiający PL.2012+ Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi obsługi technicznej PGE Narodowego w Warszawie”. Termin składania ofert minął 8 listopada 2024, 10:00. Wadium: 240 701 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 240 701 zł
- Termin składania ofert
- 8 listopada 2024, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=69, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 października 2024
Termin ofert: 8 listopada 2024 10:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | PL.2012+ Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usługi obsługi technicznej PGE Narodowego w Warszawie |
| Główny Kod CPV | 70330000-3 - Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy |
| Część nr LOT-0001 | Świadczenie usługi obsługi technicznej PGE Narodowego w Warszawie |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 240701 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →